رکورد ۳ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه در پروژه لرزه‎نگاری سپهر ثبت شد

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
شرکت عملیات اکتشاف نفت به عنوان پیمانکار پروژه لرزه‎نگاری دو بعدی و سه‎بعدی سپهر، موفق به ثبت رکورد بی‎سابقه سه میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه در این پروژه شده است.

مراسم ثبت رکورد سه میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه در پروژه لرزه نگاری سپهر سه شنبه (۷ شهریورماه) در شرکت عملیات اکتشاف برگزار شد. 

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی نفت، حمید طاووسی، سرپرست اداره ایمنی، بهداشت و محیط زیست و پدافند غیرعامل مدیریت اکتشاف این شرکت، سه شنبه (هفتم شهریورماه) در مراسم قدردانی که در سالن اجتماعات ساختمان شرکت عملیات اکتشاف نفت برگزار شد، از کارشناسان شرکت عملیات اکتشاف نفت برای ثبت رکورد کار بدون حادثه در پروژه لرزه‎نگاری سپهر، گفت: با توجه به نظارت دقیق و مستمر و بازدیدهای دوره‎ای، همه موارد ناایمن و ریسک‎های عملیاتی پروژه سپهر از ابتدا مشخص و اقدام‎های کنترلی و اصلاحی لازم انجام شد.

وی ادامه داد: از جمله اقدام‎های کنترلی انجام شده در باره پیشگیری از حوادث و آسیب‎ها در پروژه لرزه‎نگاری سپهر می‎توان به ارائه طرح HSE و پیشگیری از حوادث احتمالی، برنامه‎ریزی و تشکیل جلسه مستمر با پیمانکار، آموزش‎های کوتاه مدت و دوره‎ای و برگزاری مانورهای آمادگی در شرایط اضطراری اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، محدوده پروژه لرزه‎نگاری سه بعدی سپهر در جنوب شرق آزادگان در غرب رود کارون و در شمال میدان دارخوین قرار دارد که با همکاری شرکت عملیات اکتشاف نفت به عنوان پیمانکار در حال انجام است.

طاووسی در این مراسم از همه عوامل اجرایی و عملیاتی این پروژه به ویژه ناظران مقیم اداره ژئوفیزیک، اداره حراست و نظارت، اداره HSE مدیریت اکتشاف و شرکت عملیات اکتشاف قدردانی کرد.


گزارش تصویری:

 

سال 1397

سال حمایت از کالای ایرانی

سایت های خبری

اداره بازرگانی

ورود به بخش اداره بازرگانی